Cante shpine Xiaomi | Backpack

2,000 L

Ka stok

 • E lehte dhe cilesore.
 • E papershkrueshme nga uji.
 • Kapaciteti: deri 10 l.
 • Aksesore me cilesi te larte.
KODI: cante-xiaomi Kategori: , , ,

CANTE SHPINE XIAOMI 

Cante shpine Xiaomi, cilesore dhe teper komode. Eshte e papërshkueshme nga uji. Në mënyrë efektive i reziston shiut të përditshëm, pa u merakosur per c’keni brenda ne cante.

Kapaciteti 10L eshte i mjaftueshem dhe mund të vendosni të gjithë sendet tuaja të preferuara në çantën tuaj të shpinës. Aksesorë me cilësi të lartë, YKK Zipper, TW Mbërthyes.

Specifikat:cante shpine- ilesore xioami
 • Komode dhe praktike.
 • E lehte dhe cilesore.
 • E papershkrueshme nga uji.
 • Kapaciteti: deri 10 l.
 • Aksesore me cilesi te larte.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Cante shpine Xiaomi | Backpack”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi cante shpine

Cante shpine Xiaomi | Backpack