DKNY Ore per femra | Womens watch | Blerje Online

10,990 L

Ka stok

Specifikat
Marka: DKNY
Modeli: NY-8249
Materiali rripit: Celik Inoks
Materiali i Kases: Celik Inoks
Lloji i levizjes: Quartz
Rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra
Kasa ne ngjyre Silver
Ore analoge
KODI: S-DKNY-NY-8249 Kategori: , ,

ORE PER FEMRA DKNY | WOMEN’S WATCHES

Ore per femra DKNy | Womens Watch

Ore e vecante me detajet e saj. Nje pllake celiku e pandryshkshme dhe ne rrip celiku inoks i lemuar me shkronjat e saj. Disa prej tyre jane te zbukuruara dhe me gure te mrekullueshem.

Specifikat
Modeli: NY-8249
Materiali rripit: Celik Inoks
Materiali i Kases: Celik Inoks
Lloji i levizjes: Quartz
Rezistente ndaj ujit deri ne 50 metra
Kasa ne ngjyre Silver

Ore analoge


Dyqan Taxi | Qendra juaj tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Outlet

Outlet

Be the first to review “DKNY Ore per femra | Womens watch | Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore dkny per femra

DKNY Ore per femra | Womens watch | Blerje Online