Korse per femra per belin | Sculpting Clothes

1,800 L

Ka stok

-Largoni dhjamin ne pjesen tuaj te siperme.
-Formoni belin e lakuar/
-Brenda disa javesh merrni rezultatet pozitive.
-Mund ta vishni nen fustane, kemisha apo veshje te tjera.
-Perputhet me trupin tuaj duke ju dhene nje forme beli terheqese.
-Sherben dhe per ngritjen e gjoksit.

KODI: G-053 Kategori: , Etiketime: , ,

KORSE PER BELIN | SCULPTING CLOTHES

Sculpting clothes | Korse per belin per Femra

Tonfikim  & formim i formave Trupore.
Korse per belin per femra e cila lakon format tuaja dhe ju ndihmon te humbisni peshen e tepert ne pjese e siperme.
Modeli i mbylljes me kapje ofron mbeshtetjen ideale per stervitje, per grate pas lindjes si dhe per perdorim te perditshem. Veshja termike e jashtme prej materiali poliester dhe material elastik nga na tjeter ndihmon ne rritjen e temperatures se trupit duke stimuluar ne kete menyre djersitjen tuaj dhe rrit mundesine e largimin te yndyrnave nga trupi juaj.

Aksesor i duhur per stervitje!
Visheni ate nen rrobat tuaja te palestres dhe arrini rezultatet e stervitjes ne nje kohe me te pershpejtuar. Dizajni i saj siguron rehati maksimale sepse eshte mjaft elastik dhe grepat e mberthimit jane te rregullueshem.

Sculpting clothes | Korse per belin per Femra

sculpting clothes korse beli per femra

Ju mund te vishni rrobat me lehte dhe me shpejte ato do te rreshqasin ne trupin tuaj. Mund ta mbani veshur cdo dite, madje dhe kur jeni duke qendruar ne shtepi apo punoni para kompjuterit. Eshte teper e lehte per t’u pastruar pasi mund te lahet me uje ne temperature mesatare.

Karakteristika

-Largoni dhjamin ne pjesen tuaj te siperme me kete korse.
-Formoni belin e lakuar.
-Brenda disa javesh merrni rezultatet pozitive.
-Mund ta vishni nen fustane, kemisha apo veshje te tjera.
-Perputhet me trupin tuaj duke ju dhene nje forme beli terheqese.
-Sherben dhe per ngritjen e gjoksit.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & Cmimi me i lire!

Be the first to review “Korse per femra per belin | Sculpting Clothes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sculpting clothes korse per belin per femra

Korse per femra per belin | Sculpting Clothes