• Korse Dobesimi Jadies per femra | Bli online

  -Ul temperaturen e trupit ne kohe rekord.
  -Efekt i dyfishte jo vetem dobeson por dhe modelon silueten tuaj.
  -Mund te lahen me dore ose ne lavatrice ne temperature jo me te larte se 30 grade.
  -Korse per femra te cilat nuk hekurosen duhet te lihen te thahen ne gjendje natyrale.

  1,400 L
 • sculpting clothes korse per belin per femra

  Korse per femra per belin | Sculpting Clothes

  -Largoni dhjamin ne pjesen tuaj te siperme.
  -Formoni belin e lakuar/
  -Brenda disa javesh merrni rezultatet pozitive.
  -Mund ta vishni nen fustane, kemisha apo veshje te tjera.
  -Perputhet me trupin tuaj duke ju dhene nje forme beli terheqese.
  -Sherben dhe per ngritjen e gjoksit.

  1,800 L
 • slim n lift

  Slim n Lift Original | Korse per femra | Bli Online

  Mundeson nje pamje te trupit tuaj me te ngushte dhe me elegant. Brezi mbeshtetes i lidhjes se poshtme do te ngreje vithet tuaja te cilat kane nje pamje potencialisht te dobet. Ju jo vetem qe do te dukeni me terheqes ne rrobat tuaja por ato do t’iu pershtaten me mire.

  1,390 L

Main Menu