Slim n Lift Original | Korse per femra | Bli Online

1,390 L

Ka stok

Mundeson nje pamje te trupit tuaj me te ngushte dhe me elegant. Brezi mbeshtetes i lidhjes se poshtme do te ngreje vithet tuaja te cilat kane nje pamje potencialisht te dobet. Ju jo vetem qe do te dukeni me terheqes ne rrobat tuaja por ato do t’iu pershtaten me mire.

SLIM N LIFT

Slim N Lift Original Reviews | Korse per femra

Slim n Lift eshte nje korse per femra e cila shtrihet nga pjesa mbi gju deri ne fund te bustit. Eshte e dizajnuar pa butona, pa zinxhire apo kapje te tjera me qellimin per te qene e padukshme poshte rrobave tuaja. Pasi te vishni kete korse zonat rrjete te vendosura ne menyre strategjike me dy shtresa brenda seciles prej tyre, do te synojne te terheqin, te zbusin dhe shperndajne ne menyre me te barabarte cdo yndyre  te tepert qe keni.

Dy shtresat jane vendosur ne vende ku shfaqja e yndyres ka tendence te jete problematike ne veshjet tuaja. Mundeson nje pamje te trupit tuaj me te ngushte dhe me elegant. Brezi mbeshtetes i lidhjes se poshtme do te ngreje vithet tuaja te cilat kane nje pamje potencialisht te dobet. Ju jo vetem qe do te dukeni me terheqes ne rrobat tuaja por ato do t’iu pershtaten me mire.

Slim n Lift Original Reviews | Korse per femra

slim n lift original reviews korse per femra

Perdorimi

1. Veshja e  tyre. Vendosni secilen nga kembet tuaja ne njeren nga vrimat e kembeve dhe terhiqeni pjesen e siperme ne menyre qe te arrije deri ne zonen poshte bustit tuaj. Me pas brezi i silikonit do ta mbaj ate ne vend duke mos lejuar rreshqitjen e saj sa here ju levizni .
2. Mund te vishni recipetat tuaja siper kesaj korseje nese keni nevoje per forma . Kjo eshte nje zgjedhje opsionale nga ju.
3. Vishni rrobat tuaja.Te gjitha veshjet tuaja si pantallona, fustane, bluza, kemisha do te pershtaten normalisht mbi kete korse. Ajo nuk do te vihet re aspak mbi rrobat tuaja. Madje me ane te perdorimit te saj dhe fal aftesise qe ajo ka per te terhequr yndyrat ju mund te vishni dhe rroba qe me pare ju qendronin te vogla.
4. Korse Slim n Lift te cilen mund ta mbani veshur gjithe diten, por ne mbremje duhet ta hiqni butesisht para se te shkoni ne shtrat. 


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Slim n Lift Original | Korse per femra | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

slim n lift

Slim n Lift Original | Korse per femra | Bli Online