Pastrues Fytyre – AYVO | Face Cleaner | Dyqan Online

2,490 L5,900 L (-58%)

Ka stok

– Heq qelizat e vdekura
– Pastron poret ne thellesi
– Zvogelon poret

– Heq Make Up-in
– Hidraton Lekuren 

KODI: pastrues-fytyre-ayvo Kategori: , Etiketime: , ,

PASTRUES FYTYRE AYVO

Pastrues Fytyre – AYVO | Face Cleaner | Hidratim | Dyqan Online | Dyqan Taxi 

Pastrues per fytyren AYVO .  

Prodhuar nga nje nder kompanite me te njohura ne Angli John Mills Limited.
Produkt me furca per pastrim te rehatshem dhe te thelle te fytyres.
Perpunuar me mikro teknologji inovative, perbehet nga nje sistem pastrimi rrotullues 360°.
Kjo mundeson butesi dhe pasterti.

pastrues fytyre ayvo

Pastrues per fytyren i pershtashem per te gjitha llojet e lekures. Pajisje kundra ujit, mund ta pastroni lehtesisht.
Kujdesuni qe furca te thahet shpejt ne menyre qe te parandaloni krijimin e lageshtise.
Pastrues fytyre i pershtatshem per pastrim te thelle dhe te sigurte.

– Heq qelizat e vdekura
– Pastron poret ne thellesi
– Zvogelon poret
– Heq Make Up-in
– Hidraton Lekuren

Pastrues Fytyre | Face Care

Eshte nje perparim i ri ne teknologjine SkinCare. Duke perdorur goditje te bute rrotulluese te furces pastron nga papasterite dhe vajin e ngulitur nen siperfaqen e lekures suaj. Ky pastrim permireson ne menyre te menjehershme tonin dhe strukturen e lekures suaj. Ndersa zvogelon poret, copezat vajore, zonat e thata dhe shenjat e dukshme te plakjes.

Perdoreni  per nje minute cdo dite  kete Face Cleaner per perteritje te shpejte ose si pjese e regjimit tuaj te plote te bukurise. Pervec pastrimit te thelle, Ayvo u ofron perdoruesve dhe nje hidratim te shkelqyeshem duke permiresuar thithjen e produkteve qe do te aplikoni ne lekuren tuaj. Eshte e sigurte per te gjithe llojet e lekures dhe e ben lekuren te ndjehet me te bute, te ndritshme dhe me te fresket.pastrues per fytyren ayvo


Blerje online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pastrues Fytyre – AYVO | Face Cleaner | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues fytyre ayvo dyqan taxi online porosi blerje

Pastrues Fytyre - AYVO | Face Cleaner | Dyqan Online

2,490 L5,900 L (-58%)

Shto ne Shporte