Cader Shiu qe ndryshon ngjyre | RST Umbrella

1,190 L1,490 L (-20%)

Ka stok

Cader me bisht te gjate, me design unik, piklat e bardha marrin ngjyre kur lagen nga uji.

KODI: 411419007 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

RST UMBRELLA | CADER SHIU

Cader shiu | RST Big Colorful Umbrella

Cader e cila Ndryshon ngjyren kur laget nga shiu.

Funksioni automatik i hapjes, i ngushtë lejon funksionimin e thjeshtë me një dorë. Ju mudn ta drejtoni lehtesisht dhe pa perjetuar ndjesine e lodhjes. Dimensionet e saj jane te pershtatshme per ta vendosur ne cante, ne valixhe. Madje ju mund ta mbani dhe ne dore kjo fale peshes se saj te lehte.

Shumica e çadrave të vogla janë te perbera prej 6 brinjë alumini por kjo cader RST është e fortifikuar me 8 brinjë me fije celiku të përforcuar. Kjo veti ju siguron gjate diteve kur shiu eshte i forte dhe shoqerohet gjithashtu dhe me ere. Një tendë e dyfishtë e ajrosur, pak e përkulshme pak për t’i bërë ballë eres të fuqishme pa u kthyer brenda apo jashte.

Cader Shiu | RST Big Colorful Umbrella

cader shiu big colorful rst umbrella

Vendosni teknologjinë e RST për të punuar për ju. E papërshkueshëm nga uji, dhe ka aftesine te thahet menjëherë.
E palosshme dhe e qëndrueshme. Ndryshon ngjyren e saj ne moment qe laget nga shiu. Do te ndiheni te vecante dhe kjo jo vetem per shkak te durueshmerise, por edhe si pasoje e ndryshimit te ngjyres se saj si nje kameleon.

Me kornizë të fortë metalike për të lejuar një stabilitet më të madh në erërat e forta. Doreza ergonomike, e rrëshqitshme dhe e gomuar me rrip dore lejon mbajtjen e lehtë. Cader Shiu e cila ju shpeton prej diteve te zymta me shi.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

cader

Ngjyra

Be the first to review “Cader Shiu qe ndryshon ngjyre | RST Umbrella”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cader shiu qe ndryshon ngjyre online ne dyqan taxi

Cader Shiu qe ndryshon ngjyre | RST Umbrella

1,190 L1,490 L (-20%)

Shto ne Shporte