Pajisje per Veshjen e Corapeve | Sock Slider

890 L

Ka stok

1) Mënyra më e shpejtë dhe e lehtë për të veshur dhe hequr corapet tuaja.
2) Vendosni çorapin tuaj mbi pajisje, uleni pajisjen në dysheme dhe rrëshqitni këmbën.
3)Pajisje perfekte per përdorues me kufizime lëvizshmërie, lëndime dhe grate ne shtatëzani.

KODI: G-002 KATEGORIA: Etiketime: ,

SOCK SLIDER | PAJISJE PER CORAPE

Pajisje per veshjen e corapeve | Sock Slider per Corape

Sistemi i rrëshqitjes së çorapeve përbëhet nga pjesa mbajtese dhe një dorezë e gjatë që do t’ju ndihmojë të rrëshqisni çorapet tuaja pa u përkulur para. Doreza gjithashtu do t’ju ndihmojë të hiqni çorapet kur të keni mbathur ato dhe t’ju ndihmojë t’i mbani këpucët në vend ndërsa i vendosni. Ky sistem funksionon me shumicën e llojeve të çorapeve, pavarësisht nëse zgjidhni çorapet e perditshme, ato rastësore, ato atletike, apo edhe çorapet me kompresim.

Karakteristika

1) Mënyra më e shpejtë dhe e lehtë për të veshur dhe hequr corapet tuaja.
2) Vendosni çorapin tuaj mbi pajisje, uleni pajisjen në dysheme dhe rrëshqitni këmbën.
3)Pajisje perfekte per përdorues me kufizime lëvizshmërie, lëndime dhe grate ne shtatëzani.
4) Punon me të gjitha llojet e çorapeve, por gjithashtu mund te perdoret dhe per kepucet.

Pajisje er veshjen e corapeve | Sock Slider per Corape

pajisje per veshjen e corapeve corape ne dyqan taxi

Si ta përdorni:

1. Mbajeni lehtësisht me ndihmën e rrëshqitjes së çorapeve midis kofshëve, duke siguruar që fundi me folenë e formës së çelësit të drejtohet lart.
2. Vendosni çorapen në vrimën e ndihmës së lehtë për te. Thembra e çorapit duhet të qëndrojë mbi te çarën, me majën e çorapit të drejtuar poshtë.
3. Tërhiqeni çorapen larg dhe rrotullojeni poshtë tubit. Pasi të tërhiqet sa të jetë e mundur, çorapja do të kthehet brenda dhe do të hapet.
4. Vendoseni dorën në çorap dhe sigurohuni që thembra të jetë në pozicionin e duhur për hyrje ne pajisje per veshjen e corapeve.
5. Uleni ndihmën e lehtë për rrëshqitje në dysheme. Vendosni gishtat e këmbëve me këmbë drejtpërdrejt mbi çorapen e hapur dhe shtyni në te. Hapeni butësisht dhe këmbët duhet të rrëshqasin në çorap ne menyre perfekte.


Blerje Online me Vetbesim ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje per Corape

Be the first to review “Pajisje per Veshjen e Corapeve | Sock Slider”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pajisje per Veshjen e Corapeve | Sock Slider