Krem per mjeker & Mustaqe | Produkte per mjekren

990 L

Ka stok

Metoda e përdorimit
 Shtrydhni përmbajtjen e tubit në një tas plastik ose qeramik.
Shtoni aktivizuesin. Perzjerja duhet te vazhdoje derisa të fitohet një konsistencë e njëtrajtshme dhe e butë.
Mos përdorni objekte metalike për t’a përzier.
Aplikoni përzierjen në mjekër ose mustaqe menjëherë pas përgatitjes.
Shpëlarje tërësisht pas 10-15 minutash.
Përdorni përzierjen menjëherë pas përgatitjes. Mos e ruani përzierjen per nje perdorim tjeter.

KREM PER MJEKER | BLACK NOIR

Krem per mjeker & mustaqe | Produkte per mjekren

Shumë burra preferojnë të kene mjekër ose mustaqe.
Kjo është ajo që u jep atyre me teper burreri dhe i bën ata tërheqëse për gratë. Por ndonjëherë ndodh që flokët e parë gri të errësojnë gjendjen shpirtërore të një njeriu, sepse ai dëshiron të ketë ende një ngjyrë të pasur të mjekres në fytyrën e tij.

Kjo bojë funksionon mirë me epidermën dhe pikturon bukur zonat e kërkuara. Përveç kësaj, ajo në mënyrë aktive ushqen rrenjet e qimeve dhe promovon rritjen e tyre. Me një produkt të tillë do të thotë që gjithmonë do të jeni të sigurt për pamjen tuaj të pa të meta.

Produkti për ngjyrosjen e flokëve, mjekrës, mustaqeve dhe qimeve anësore të burrave. Kombinon aplikim të lehtë me efektivitetin e një produkti profesional për mbulimin e menjëhershëm dhe të qëndrueshëm të flokëve gri në vetëm 5 minuta.

Formula e pasuruar me vaj organik Argan, e cila është një burim i vitaminës E dhe acideve Omega-6 ndihmon në ushqimin, rigjenerimin, hidratimin dhe mbrojtjen e mjekres dhe lekures gjatë ngjyrosjes.

Produkte per mjekren | Krem per mjeker & Musatqe

krem per mjeker dhe mustaqe produkte per mjekren

 

Metoda e përdorimit
 Shtrydhni përmbajtjen e tubit në një tas plastik ose qeramik.
Shtoni aktivizuesin. Perzjerja duhet te vazhdoje derisa të fitohet një konsistencë e njëtrajtshme dhe e butë.
Mos përdorni objekte metalike për t’a përzier.
Aplikoni përzierjen në mjekër ose mustaqe menjëherë pas përgatitjes.
Shpëlarje tërësisht pas 10-15 minutash.
Përdorni përzierjen menjëherë pas përgatitjes. Mos e ruani përzierjen per nje perdorim tjeter.


Blerje me Vetbesim ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Kremra

Be the first to review “Krem per mjeker & Mustaqe | Produkte per mjekren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

krem per mjeker dhe mustaqe produkte per mjekren

Krem per mjeker & Mustaqe | Produkte per mjekren