Zmerilues per kembet | Velvet Smooth | Bli online

1,490 L

Ka stok

Me bateri & fish karikimi
Funksionon me 4 bateri AA
1900 rrotullime ne minute
Doreze e bute ne forme ergonometrike

KODI: velvet-smooth-kembet KATEGORIA: Etiketime: , , ,

ZMERILUES PER THEMBRAT

Zmerilues per kembet | Velvet Smooth |  Blerje online ne Dyqan Taxi

Zmerilues per kembet
Largoni lekuren e forte ne pak minuta. Perfekte per kembe perrallore, te buta si mendafsh Velvet Smooth. Ideale per heqjen e sigurte dhe profesionale te lekures se forte nga kembet tuaja ne shtepi. Hidraton dhe mban te zbutur lekuren. Gjithashtu parandalon copetimin, tharjen dhe plasaritjen e lekures suaj. Nje produkt i cili do ju ndihmoje te mbani paster dhe shendetshem thembrat, duke i lemuar ne menyre perfekte fale kokes qe eshte dizajnuar me gure kristali ne forme ergonomike. Rrotullimi i saj e ben te shpejte dhe te lehte heqjen e lekures se ashper dhe me qeliza te vdekura.

Zmerilues per Kembet ne Dyqan Taxi

zmerilues per kembet ne dyqan taxi velvet smooth

Me bateri & fish karikimi
Funksionon me 4 bateri AA
1900 rrotullime ne minute
Doreze e bute ne forme ergonometrike

Keshilla

Mbajeni larg femijeve.
Koka e saj eshte e trashe posacerisht per lekuren e kembeve. Ndaj kjo pajisje nuk keshilohet per pjese te tjera te trupit. Perdoreni vetem per qellimin e saj te synuar.
Mos e perdorni ne te njejten zone per me suem se 3-4 sekonda.
Nese shihni ndonje shqetesim gjate perdorimit ndalojeni dhe lerei lekuren te qetesohet.
Mos e zhysni pajisjen ne uje.


Blerje Online te sigurta ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Zmerilues per kembet | Velvet Smooth | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zmerilues per kembet kembe velvet smooth dyqan taxi online blerje porosi

Zmerilues per kembet | Velvet Smooth | Bli online