Sutjena per Femra pa Rripa me Lidhje

1,100 L

Ka stok

Si të përdorni:

  1. Lironi pjeserisht pjesen para te lidhjes.
  2. Vendosni Sutjenat ne gjoksin tuaj.
  3. Me pas rregulloni me ane te rripit para sesi ju pershtaten me se miri
  4. Shijoni perdorimin e tyre.
KODI: G-048 Kategori: , Etiketime: , ,

SUTJENA PER FEMRA PA RRIPA

Sutjena per femra pa rripa me lidhje

Sutjena te padukshme Silikoni.
Problemet me recipetat si ato te cilat ku keto te fundit duken ne bluza, fustane dhe veshjet e tjera ne pergjithesi. Shpesh here krijojne kufizime ne veshjet tona, por keto pengesa nuk do te ekzistojne me.

Recipeta me lidhje pa rripa do te jene shpetimi i shumices te femrave per ditet e nxehta te veres kur lirshmeria dhe veshjet e hapura jane ato qe dominojne. Jane recipetat ideale per t’u veshur me dekolte dhe fustane te hapur. Ngjyra nude e cila kombinohet me se miri me lekuren tuaj dhe nuk do te vihet aspak re cfaredo qe ju te vishni.

Sutjena pa rripa ne te cilen mbyllja e tyre realizohet me ane te rripit terheqes ju lejon ta pershtasni me se miri me permasat tuaja. Ne pjesen e pasme keto recipeta nuk kane mbyllje. Ne pjesen e brendshme te kupes jane te dizajnuara me silikon i cili mundeson kapjen e tyre ne trupin tuaj.
Ju mund ti perdorni ato sa here te deshironi. Lahet shume kollaj dhe silikoni nuk humbet aspak funksionin e tij. Ne pjesen e parme jane te veshura me sfungjer ne ngjyre bezhe te hapur.

Sutjena per femra pa rripa me lidhje

sutjena per femra pa rripa me lidhje

Si të përdorni:

  1. Lironi pjeserisht pjesen para te lidhjes.
  2. Vendosni Sutjenat ne gjoksin tuaj.
  3. Me pas rregulloni me ane te rripit para sesi ju pershtaten me se miri
  4. Shijoni perdorimin e tyre.

Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta dhe me cmimin me te lire ne Shqiperi!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Intimo

Be the first to review “Sutjena per Femra pa Rripa me Lidhje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sutjena pa rripa me lidhje per femra

Sutjena per Femra pa Rripa me Lidhje