Tharese Hoteli First Austria 5655-1 | Thares Flokesh

3,200 L

Ka stok

Tharese Hoteli Flokesh
Me fuqi 1200W
Mbrojtese ndaj cdo modeli flokesh
E lehte ne perdorim nga te gjithe
Nje vlere e shtuar per sherbimin e dhomes ne hotelin tuaj

KODI: tharese-first-austria-5655-1 Kategori: , Etiketime: ,

THARESE HOTELI PER FLOKET

Tharese Hoteli – Thares Flokesh per Hotele e markes First Austria dhe modeli 5655-1 me fuqi 1200 Watt

Tharese Hoteli First Austria | Dyqan Taxi

Modeli me i mire i thareses  qe duhet ta keni patjeter ne dhomat e hotelit tuaj.
Tharese Hoteli qe ka nje fuqi prej 1200W garanton shpejtesi dhe cilesi gjate perdorimit te saj.

Floket do t’ju thahen shpejt dhe nuk do te pesojne asnje demtim.

Opsioni Fast Air për tharje optimale

Opsioni Fast Air (II) ofron temperaturë më të lartë dhe rrjedhje më të fuqishme të ajrit. Edhe pse ka dizajn kompakt, fuqia e saj 1200W ju mundëson të thani flokët në mënyrë efikase dhe të butë.

Teknologjia Thermo Protect

Teknologjia Thermo Protect kujdeset per flokët në temperaturën më efektive dhe të kujdesshme. Flokët thahen shpejt dhe pa mbinxehje.

Tharese flokesh per hotele Dyqan Taxi

Tharese Hoteli vjen me një dizajn të vogël, kompakt dhe ka një mbajtese e cila e ben te lehte vendosjen dhe sistemin e saj.

Fuqia 1200 W

Kjo tharëse me fuqi 1200W krijon nivelin optimal të rrjedhjes së ajrit për rezultate të bukura çdo ditë. I jep Volum Flokeve tuaj dhe i than per nje kohe te shkurter.

Me tharesen First Austria ju do ti shtoni hotelit  nje tjeter vlere kujdesit ndaj klienteve. Ne tualet cdo gje do te jete e kompletuar. Per ta nuk do te jete me e nevojshme te marrin aksesore te tille ne valixhet e tyre.
Keshtu klientet do te jene akoma me te kenaqur me sherbimet dhe mundesite e ofruara nga dhomat e hotelit qe ju ofroni.


Cilesi e garantuar e produktit dhe cmimi me  i mire ne treg ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Tharese flokesh

Be the first to review “Tharese Hoteli First Austria 5655-1 | Thares Flokesh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tharese hoteli flokesh dyqan taxi

Tharese Hoteli First Austria 5655-1 | Thares Flokesh