Dyshek Intex me ajer | Unicorn | Njebriresh

3,490 L

Ka stok

  • Ka nje dizajn terheqes
  • Mund te mbaje deri ne 2 persona
  • Perbehet nga material i forte i plastikes, e qendrueshme edhe e forte
  • Ka siperfaqe te lemuar edhe shume te lehte per t’u pastruar
  • Lehtesisht e transportueshme dhe per t’u fryre me ajer

 

KODI: B-01903 Kategori: , ,

DYSHEK INTEX ME AJER PER NE PLAZH 

Dyshek Intex me ajer | Unicorn | Njebriresh. Festat tuaja ne pishina apo ne det do te jene magjike nese do keni nje Rainbow Unicorn Pool Float. Njebrireshi jo vetem qe do t’ju beje te terhiqni vemendjen e te gjitheve, por ju do te kenaqeni duke qendruar ne uje me te dhe fotot tuaja per instagram do te dalin nje perfeksion. Lodra eshte projektuar qe te qendrojne 2 persona. Perbehet nga material i forte i plastikes, e qendrueshme edhe e forte. Siperfaqja e produktit eshte e lemuar edhe shume e lehte per t’u pastruar pasi te keni mbaruar shetitjen tuaj ne uje. Ju mund ta fryni ate vet pasi eshte shume e lehte per ta bere si dhe shume e thjesht per t’u mbajtur ne krahe.

KOMERDARE NE FORMEN E NJEBRIRESHIT PER FEMIJEN TUAJ 

  • Ka nje dizajn terheqes   Dyshek-me-ajer-Unicorn-Njebriresh
  • Mund te mbaje deri ne 2 persona
  • Perbehet nga material i forte i plastikes, e qendrueshme edhe e forte
  • Ka siperfaqe te lemuar edhe shume te lehte per t’u pastruar
  • Lehtesisht e transportueshme dhe per t’u fryre me ajer

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Lloji

komerdare

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek Intex me ajer | Unicorn | Njebriresh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek-me-ajer-Unicorn-Njebriresh

Dyshek Intex me ajer | Unicorn | Njebriresh