Pompe per fryrjen e dyshekut Intex apo Bestway

1,290 L

Ka stok

 • Pompe e pershtashme per cdo lloj dysheku me ajer
 • Shume praktike per t’u perdorur
 • Cliron sasi te medha te ajrit
 • Vihet ne fuksion me levizje vertikale
 • Perbehet nga nje zorre uji me tre valvuka te ndryshme
 • Vellimi i ajrit eshte 2×860 cm kub
 • Mund ta merrni kudo me vete

 

KODI: L-01926 Kategori: ,

BESTWAY OR INTEX PUMP BLACK | DYQAN TAXI

Dysheket me ajer do te jene nje nga produktet qe mund te kerkoni me shume duke qene se vera erdhi dhe pushimet fillojne se shpejti. Per te realizuar nje mbushje me ajer ne menyre perfekte te dyshekut tuaj kjo pompe eshte fantastike. Ju mund ta porosisni ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

POMPA PER FRYRJEN E CDO LLOJ DYSHEKU ME AJER 

Pompa eshte e persosur per fryrjen e lodrave te detit si edhe per dysheket tuaj me ajer. Me prakticitetin e saj ajo ofron lehtesi ne perdorim brenda nje kohe te shpejt duke ju kursyer kohen qe gjate pushimeve nuk doni ta shpenzoni aspak kot. Kjo pompe eshte e projektuar ne ate menyre qe te cliroje sasi te medha te ajrit duke i bere lodrat e ujit dhe dysheket tuaj te fryhen maksimalisht. Per ta vene ne funksion pompen ju duhet te levizni poshte – lart ne menyre vertikale doren tuaj. Ajo do te jete shume e lehte per t’u manovruar keshtu qe ju nuk do ta keni aspak te veshtire qe ta komandoni ate.

POMPE ME KUALITET TE LARTE 

Kjo pompe perbehet nga nje zorre uji shume fleksibel edhe nga 3 valvula te ndryshme te cilat pershtaten me cdo lloj dysheku me ajer apo loder uji. Ajo qe do t’ju pelqeje me teper tek kjo pompe eshte qe kalon shume lehtesisht nga deflacioni ne inflacion. Vellimi i ajrit qe leshon pompa eshte prej 2 x 860 centimetër kub, perfekte per te mbushur te gjithe siperfaqen e dyshekut tuaj me shume pak minuta. Pompa per fryerjen ka nje madhesi te pershtatshme per ta marre me vete ne udhetime apo kudo qe levizni. Pompa e dores eshte dy here me e efektshme se pompat e zakonshmet per shkak te vellimit te ajrit qe cliron.

POMPE E PERSHTATSHME PER CDO DYSHEK 

 • Pompe e pershtashme per cdo lloj dysheku me ajer     Pompe-per-fryrjen-e-dyshekut-Intex ose Bestway
 • Shume praktike per t’u perdorur
 • Cliron sasi te medha te ajrit
 • Vihet ne fuksion me levizje vertikale
 • Perbehet nga nje zorre uji me tre valvuka te ndryshme
 • Vellimi i ajrit eshte 2×860 cm kub
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Pompa eshte 2 here me e efektshme se pompat e zakonshme

Bli online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Be the first to review “Pompe per fryrjen e dyshekut Intex apo Bestway”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pompe per fryrjen e dyshekut Intex apo Bestway