Pompe me bateri dhe qese vakumi per ushqimet

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

  • Pompe me bateri
  • 5 qese te perfshira
  • Te pershtatshme per ushqimet

 

KODI: 705632085943 Kategori: ,

POMPE DHE QESE VAKUMI | ALWAYS FRESH

Tani qe muajt e veres kane trokitur, shumica patjeter qe jane duke planifikuar udhetimet e tyre te radhes. Nje nga gjerat me te rendesishme pergjate udhetimeve eshte edhe ushqimi. Per ta marre ate me vete, te gatuar sipas deshires tuaj edhe me te gjitha vlerat ushqyese Dyqani Taxi ju ofron pompen me qese vakumi me cmimin me te mire per ju.

Qese kuzhine per shtepine me pompe me vakum

 

POMPE ME BATERI DHE QESE VAKUMI

Pompe me bateri dhe 5 qese te pershtatshme per ushqimet tuaja te preferuara qe doni t’i ruani qofte ne frigoriferin tuaj apo edhe kur i merrni me vete ne udhetime. Nese deshironi qe te hani ushqimin tuaj, sipas deshires, pa u marre me menyte qe u ofrojne te tjeret, por mbi te gjitha pa harxhuar para. Keto qese kuzhine ju bejne te mundur qe kudo te ndodheni te merrni ushqimin tuaj me vete, mbi te gjitha ruajne edhe vlerat ushqyese te tij.

QESJA DHE POMPA PER RUAJTJEN E USHQIMIT TE FRESKET

 

Qesja dhe pompa jane te perbera prej plastikes se nje cilesie te larte edhe padiskutim, e pademshme per perdorimin nga ju. Nga nje perberje e tille ne ju garantojme per nje rezistence te gjate te qeses edhe pompes. Mjafton qe ju te vendosni ushqimin ne qese dhe me pas te vendosni pompen ne vendin e caktuar dhe ndizni butonin per te nisur procesin. Brenda pak sekondash qesja do te zbrazet nga ajri duke krijuar nje hapesire boshe pa ajer per te ruajtur ushqimet.

  • Pompe me bateri
  • 5 qese te perfshira
  • Te pershtatshme per ushqimet

QESE KUZHINE ME VAKUM

Bli Online ne Dyqani Online edhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Qese me Vakum

Be the first to review “Pompe me bateri dhe qese vakumi per ushqimet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Always fresh qese dhe pompe me vakum dyqan taxi

Pompe me bateri dhe qese vakumi per ushqimet

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte