Korse dobesimi per femrat | Body Slimming

1,200 L

Ka stok

  • Korse e cila ndihmon ne renien ne peshe dhe per formimin e nje trupi te bukur.
  • Fiksohet shume mire me trupin dhe mberthehet ne saje te kopsave.
  • Ideale per t’u perdorur gjate stervitjes, pas lindjes dhe per perdorim te perditshem.
  • Rekomadohet te lahet me dore.
  • Nuk duket nen rrobat tuaja.
KODI: ECC-20620-011 Kategori: , ,

KORSE DOBESIMI PER FEMRAT

KORSE PER TONIFIKIMIN E TRUPIT – SLIMMING CLOTHES

Korseja e dobesimit “Slimming clothes” ndihmon ne uljen e peshes, tonifikimin e trupit si dhe ne formimin e belit.

Dizajni i saj siguron rehati maksimale sepse mbledh shume mire pjesen e barkut fale kopsave qe realizojne nje fiksim shume te mire te kesaj korseje.

KORSE PER TONIFIKIMIN E TRUPIT

Kur ju e vishni nen rrobat, frika juaj me e madhe eshte nese ajo do te jete e dallueshme per syrin e te tjereve. Per kete ju themi mos te shqetesoheni aspak pasi kjo korse nuk do te duket aspak dhe do te duket sikur vet trupi juaj eshte aq elegant sa ajo e bene ate.

Kjo veshje eshte e perbere prej materialit te poliestres duke e rritur akoma dhe me shume cilesine e saj.

Kur ju e keni veshur ate dhe gjate momentit qe jeni ne levizje apo duke kryer ushtrime fizike do te shihni qe pesha juaj do te jete me e lehte dhe trupi do te ndihet me i lire ne levizje.

Ajo funksionon duke zvogeluar yndyrnat dhe duke prodhuar djersitje qe ne fund rezultati eshte humbja ne peshe ne menyre te shpejte dhe mjaft efektive.

Ky tonifikues eshte ideaur per stervitje, veshjes se tij pas lindjes dhe sherimit pas operacionit, si dhe per perdorim te perditshem.

SPECIFIKAT

Korse e cila ndihmon ne renien ne peshe dhe per formimin e nje trupi te bukur.women body korse dobesimi muskuj barku bel produkt online dyqan taxi

Fiksohet shume mire me trupin dhe mberthehet ne saje te kopsave.

Gjendet ne disa ngjyra dhe ne disa masa.

Ideale per t’u perdorur gjate stervitjes, pas lindjes dhe per perdorim te perditshem

Rekomadohet te lahet me dore.

Funksionon duke zvogeluar yndyrnat dhe prodhon djersitjen.

Nuk duket nen rrobat tuaja.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim. 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Ngjyra

Be the first to review “Korse dobesimi per femrat | Body Slimming”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse dobesimi per trupin tonifikim muskuj produkt online dyqan taxi

Korse dobesimi per femrat | Body Slimming