Korse Stovepipe Pants | Ultra Sweat | Dyqan Online

2,990 L

Ka stok

Rrobat e dobesimit te cilat stimulojne djerese si korset jane nje pjese unike e veshjet e grave. Kjo eshte nje korse e bere nga poliester i qendrueshem, me tharje te shpejte dhe pa humbur formen e saj, edhe pas larjeve te shumta.

KODI: korse-stovepipes-pants Kategori: , , Etiketime: , , ,

STOVEPIPE PANTS ULTRA SWEAT

Korse Stovepipe Pants mikrofiber | Ultra Sweat | Slim Body | Blerje online ne Shqiperi | Dyqan Taxi 

Korse Stovepipe per dobesim dhe rimodelim beli dhe per pjesen e vitheve. Korse me material Mikrofiber e cila ju ndihmon te humbisni peshe. Rrobat shkojn me se miri siper tyre dhe format e trupit tuaj jane me te theksuara.

stovepipe pants sweat ne dyqan taxi
Avantazhe:
1. Dobeson dhe rimodelon belin
2. E rehatshme
3.Te ndihmon dhe ne qendrimin drejte te trupit tuaj.
4.Nuk duket poshte rrobave dhe kjo perben avantazh per ju.

Korse Mikrofiber e plote me material elastik mikrofiber qe  edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim, nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje ose beni ushtrime qe te kete rezultat me te shpejte.

Ultra Korse Dobesimi

Rrobat e dobesimit te cilat stimulojne djerese si korset jane nje pjese unike e veshjet e grave. Kjo eshte nje korse e bere nga poliester i qendrueshem, me tharje te shpejte dhe pa humbur formen e saj, edhe pas larjeve te shumta. Pas cdo larje jo vetem qe nuk do te kete humbur elasticitetin e saj por do te duket sikur eshte hera e pare qe po e vishni. Te brendshme te tilla mund te vishen çdo dite.

Perveç kesaj, te brendshme Ultra Sweat shtrengon vizualisht dhe i jep formen e persosur trupit tuaj. Fale fibres unike, ajo nuk e humbet elasticitetin e saj, edhe pas veshjes se gjate.


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

korse

Be the first to review “Korse Stovepipe Pants | Ultra Sweat | Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

korse stovepipes panties ultra ne dyqan taxi korse dobesimi mikrofiber berje online ne shqiperi

Korse Stovepipe Pants | Ultra Sweat | Dyqan Online