Doreza per palester | Dorashka per meshkuj | Bli Online

1,490 L1,990 L (-25%)

Ka stok

  • Dorashka per palester
  • Material i bute cilesor
  • Rezistente  ndaj perdorimit
  • Nuk mbajne djersen
  • Lahen kollaj dhe ne lavatrice
KODI: G-doreza-per-palester Kategori: , ,

DOREZA PER PALESTER

Doreza per palester super cilesore dhe material i bute te cilat mund te perdorni perdita per te kryer ushtrimet tuaja ne palestren tuaj.

DORASHKA PER PALESTERdoreza per palester

Dorashka te krijuara per te duruar forcen e krijuar midis duarve dhe peshave ne palester. Material shume rezistent.

Porosit Online ne DYQANTAXI

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

dorashka

Be the first to review “Doreza per palester | Dorashka per meshkuj | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza per palester meshkuj bli online shitje ne dyqan taxi tirane body gloves gym

Doreza per palester | Dorashka per meshkuj | Bli Online

1,490 L1,990 L (-25%)

Shto ne Shporte