Maske per ne det | New Trendy Diving mask

3,900 L

Ka stok

 • E mbulon te gjithe fytyren
 • Nuk e lejon ujin te depertoje ne fytyre
 • Maska ka permbajtje te ulet te dioksidit te karbonit
 • Lentet e gjendura ne maske kane tendencen te japin nje figure 3D
 • Ju duhet ta pastroni pasi keni eksploruar detin dhe ta mbani ne mjedise te thata

 

KODI: B-01900 Kategori: ,

MASKE PER NE DET | NEW TRENDY DIVING MASK 

Maske mbrojtese nga uji – New Trendy Diving mask. E keni pasion sportin e notit, e adhuroni te eksploroni boten nen-ujore? New Trendy Diving Mask eshte pikerisht ajo qe ju duhet dhe ju bene te perjetoni deshirat tuaja. Kjo maske e mbulon te gjithe fytyren duke mos e lagur dhe duke e mbajtur ne gjendje normale. Per te gjithe ata qe nuk deshirojne te lagin fytyren, te shohin paster dhe te marrin fryme lirisht mbi te gjitha do te ishte nje zgjidhje e zgjuar nga ata qe kjo maske te behej e tyre.

MASKE MBROJTESE NGA UJI | NE SHITJE ONLINE | DYQAN TAXI 

Maska ka permbajtjen me te ulet te dioksidit te karbonit c’ka do te thote qe ju mund te merrni shume mire fryme sepse ajri rrjedh natyrshem ne te. Lentet e gjendura ne maske kane tendencen te japin nje figure 3D duke eliminuar keshtu faktin e shtremberimit te asaj qe mund te shohim nen det qe zakonisht ndodh kur zhytemi me uje te lire dhe arrijme te shohim pak me sy te lire apo me maskat e tjera. Maska e zhytjes eshte e perbere prej materialit te plastikes cilesore duke garantuar jetegjatesine e saj edhe sigurine per fytyren tone. Ju duhet ta pastroni pasi keni eksploruar detin dhe ta mbani ne mjedise te thata. Per ta shijuar detin sa me shume, por duke u kujdesur gjithashtu edhe per fytyren bejeni kete maske tuajen pa me te voglin dyshim.

NEW TREDY DIVING PER PLAZH 

 • E mbulon te gjithe fytyren      Maske-Deti-New-Trendy-Diving-Mask
 • Nuk e lejon ujin te depertoje ne fytyre
 • Maska ka permbajtje te ulet te dioksidit te karbonit
 • Lentet e gjendura ne maske kane tendencen te japin nje figure 3D
 • Eshte e perbere prej materialit te plastikes cilesore
 • Ofron jetegjatesi dhe siguri per fytyren
 • Ju duhet ta pastroni pasi keni eksploruar detin dhe ta mbani ne mjedise te thata

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Lloji

Maske Mbrojtese

Ngjyra

Be the first to review “Maske per ne det | New Trendy Diving mask”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Maske-Deti-New-Trendy-Diving-Mask

Maske per ne det | New Trendy Diving mask