Zile dhe drite per biciklete | Bicycle Horn Lamp

1,900 L2,200 L

Pastro
KODI: zile-dhe-drite-biciklete Kategori: , ,

ZILE DHE DRITE PER BICIKLETE

Multifunksionle 4 në 1 zile dhe  dritë LED biçiklete 400 Lumen. Gjithashtu vjen me bateri karikuesi. Instalim i thjeshtë i përshtatshëm dhe pa mjete të nevojshme e bën mbajtësin e telefonit biçikletë të lehtë, të përshtatshëm për shumicën e biçikletave, biçikletave elektronike dhe skuter etj.

Mbajtësi i telefonit të biçikletave vjen me 3 qoshe mbështetëse, që përfshijnë 2 kapëse elastike, sigurohuni që telefoni juaj të qëndrojë i lidhur mirë me mbajtëset e biçikletës. Super Stabilitet dhe Siguri. Universal Fit

 Në përputhje me shumicën e pajisjeve:
  • 2.00 “-3.15” / 50-80 mm
  • Mund të mbajë iPhone Xs / XR / X / 8 / 8P / 7 / 7P / 6 + / 6s / 5s / 5c
  • Samsung Galaxy S10 / S9 . / S8 / S7 / S6 / S5 / S4
  •  Google Nexus, LG, HTC dhe cdo telefon tjeter nen 6,5 inch.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Kapaciteti

2000mAh, 4000mAh

Be the first to review “Zile dhe drite per biciklete | Bicycle Horn Lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zile dhe drite per biciklete

Zile dhe drite per biciklete | Bicycle Horn Lamp

1,900 L2,200 L

Shto ne Shporte