Dyshek bestway per ne plazh apo ne shtepi | Bli Online

2,890 L3,490 L (-17%)

Ka stok

 • Dyshek me ajer
 • I pershtatshem per ne det, pishina apo shtepi
 • I perbere nga materiale te forta dhe te qendrueshme
 • Garantim per nje gjume komod
 • Tranportueshmeri e lehte
 • Pesha qe mban 227 kg
 • Ngjyra Blu

DYSHEK BESTWAY DOPIO | DYQAN TAXI

Ne ditet e sotme jane krijuar aq shume hapesira te reja dhe ka pafundesi mundesi per cdo gje qe ju mund te deshironi, mjafton vetem te dini si te kerkoni dhe ku ta kerkoni. Dyqani Taxi sjell per ju dyshekun me ajer portable Bestway qe ju mund ta perdorni per 2 funksione kryesore qe jane me te deshiruarat per ju.

DYSHEK PERFEKT PER NE PLAZH APO SHTEPI

Te gjithe kemi nevoje qe te kenaqemi pafund dhe te kemi pushime te paharrueshme, por edhe te bejme nje gjume te rehatshem dhe shplodhes njekohesisht. Dysheku Bestway eshte nje zgjidhje perfekte sepse eshte e krijuar me materiale te forta, te qendrueshme duke ju ofruar nje qendrim te sigurt. Ju mund te qendroni mbi uje ne te por edhe ne toke pa u shqetesuar fare. Dysheku fryhet lehtesisht, i thjeshte ne transportim pa ju munduar aspak. Pesha e lejuar eshte rreth 227 kg ose me sakte e pershtashme per 2 persona. Ju do ta gjeni ne ngjyren blu eshte ideale sidomos nese e merrni me vete ne pishina apo ne det.

DYSHEK PORTABLE BESTWAY 

 • Dyshek-Bestway-Dopio

   

  Dyshek me ajer

 • I pershtatshem per ne det, pishina apo shtepi
 • I perbere nga materiale te forta dhe te qendrueshme
 • Garantim per nje gjume komod
 • Tranportueshmeri e lehte
 • Pesha qe mban 227 kg
 • Ngjyra Blu

Detaje Produkti

Lloji

Dyshek me ajer

Ngjyra

Be the first to review “Dyshek bestway per ne plazh apo ne shtepi | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyshek bestway me ajer ne shitje online dyqan taxi

Dyshek bestway per ne plazh apo ne shtepi | Bli Online

2,890 L3,490 L (-17%)

Shto ne Shporte