Dyshek me ajer Intex full Size ne shitje Online

4,390 L4,890 L (-10%)

Ka stok

Produkt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.
 
Specifika 
 
Dimensionet: 203 x 152 x 25 cm 
Pesha max: 600kg
KODI: dyshek-me-ajer-intex-full-size Kategori: , ,

Dyshek me ajer Intex full size

Dyshek me ajer Intex Full size | Albania

Dyshek shume funksional per shtepine, pushimet, udhetimet ne natyre etj.
Eshte i papershkueshem nga uji dhe rezistent ndaj rrezeve te forta te diellit. Nje dyshek shume I sigurte ne perdorim i cili ploteson nevojat tuaja si krijimi i hapesires shtese per mysafiret ne shtepi deri ne oret e relaksimit ne det. 
Produkt i testuar per te ofruar nje performance mbreselenese. Mund te perballoj deri ne 600kg.
 
Specifika 
 
DIMENSIONET – 80*60*9inch

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Përmasa 203 × 152 × 25 cm
Lloji

Dyshek me ajer

Be the first to review “Dyshek me ajer Intex full Size ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dyshek Intex Full Size ne shitje online ne Dyqan Taxi

Dyshek me ajer Intex full Size ne shitje Online

4,390 L4,890 L (-10%)

Shto ne Shporte