HT-196 | Pompe ajri elektrike | Ac Electric Air Pump

990 L

Ka stok

  • Materiali: plastik ABS.
  • Rrjedha e ajrit: 450L / min.
  • Tensioni : 220v.
  • Frekuenca : 50Hz / 60Hz.
  • Fuqia : 150W.
  • Presioni : 5000pa-10000pa.

POMPE AJRI ELEKTRIKE HT-196

Pompa e ajrit elektrike AC është një mjet i shkëlqyeshëm për ta pasur cdo familje ne shtepine e saj. Funksioni i saj eshte te realizoje fryrjen e dyshekeve te ajrit, pishinave familjare apo per femijet, qeset e ndryshme plastike. Paisja eshte shume e thjshte ne perdorim dhe te gjithe do te arrijne ta perdorin me shume lehtesi.

POMPE ELEKTRIKE – AC ELECTRIC AIR PUMP

Kjo pompe elektrike perfshin tre aksesore te ndryshem te cilet ofrojnë funksion maksimal.

Mjafton qe pompen ta fusni në prizën elektrike dhe menjehere do te filloje te veproje.

Pompa punon ne menyre automatike, gje e cila perkthehet ne siguri gjate perdorimit te saj.

Aksesoret e saj jane te ideaur me madhesi te ndryshme ne menyre qe te pershtaten me cdo paisje shtepiake qe ka nevoje per fryrjen me ajer.

Koha maksimale qe ju duhet per te perfunduar fryrjen e dyshkeve, pishinave etj eshte vetem tre minuta.

Vellimi i ajrit qe ofron pompa eshte tejet i larte dhe i dendur.

Me dizajn kompakt i cili eshte shume lehtesisht i levizshem dhe mund ta merrni me vete kudo.

 

SPECIFIKAT

Materiali: plastik ABS.

Presioni maksimal: 0.68PSI.

Rrjedha e ajrit: 450L / min.

Madhësia e pompes : 11.5 x 10.5 x 10cm .

Tensioni : 220v.

Frekuenca : 50Hz / 60Hz.

Fuqia : 150W.

Presioni : 5000pa-10000pa.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Bej Blerjen Tende Online dhe Paguaje ne Dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “HT-196 | Pompe ajri elektrike | Ac Electric Air Pump”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pomp ajri elektrike blerje online ne dyqan taxi

HT-196 | Pompe ajri elektrike | Ac Electric Air Pump