Fuego Grill Pan | Kitchen Electronis | Bli Online

3,490 L

Ka stok

Power : 750W
Voltage : 220-230V
Iron plate material : Ceramic

FUEGO GRILL PAN KJ-212

Fuego Grill Pan | Kitchen Electronics

Të uritur për një sanduiç?
Me vetëm shtypjen e një butoni, ky toster i mrekullueshem fare lehte mund të përdoret për të shtypur sanduiçin tuaj të zakonshëm ose të hapni në 180 gradë për tiganisje të burgers, biftekëve dhe çdo gjë tjetër që po dëshironi.

Shpejt dhe me lehtësi!
Përdoreni atë si një shtypje panini për bukë të tharë në mënyrë të përsosur. E rregullueshme për çdo rast. Hapesira e saj përshtatet për të akomoduar çdo sanduiç të madhësisë  të trashë ose të hollë.
Mund të strehojë një shumëllojshmëri të ushqimit. E shkëlqyeshme për një vakt të shpejtë, festë verore apo një ngjarje familjare. Nuk keni pse i perjetoni me festat me stres persa i perket gatimit ju e keni zgjidhjen ideale. Fuego Grill Pan 

Madhësia kompakte
Ideale për hapësira të vogla kuzhine, dhoma për fjetje kur ju jeni ngushte, zyra dhe madje ju mund ta merrni me vete edhe në udhëtime rrugore! Madhësia kompakte zë pak hapësirë ​​për banakun ose raftin duke e bërë të lehtë ruajtjen e skarave të kontaktit tuaj.

Pastrim i lehtë.
Këmbët rezistente të pjerrësisë, të rrëshqitura lejojnë që yndyrat të derdhen në kullimin në pjesën e prapme të prodhuesit të mbyllur të paninit. Pllakat e pjekjes jane jo të ngjitura dhe kjo bën pastrimin shume të lehtë.

Fuego Grill Pan | Kitchen Electronics

Fuego pan grill kitchen electronics

Specifikimet Teknike 

Power : 750W
Voltage : 220-230V
Iron plate material : Ceramic


Blerje online me Vetbesim vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Tostiere

Be the first to review “Fuego Grill Pan | Kitchen Electronis | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fuego grill pan electronics kitchen

Fuego Grill Pan | Kitchen Electronis | Bli Online