Peme per Krishtlindje e plote | Christmas Tree

9,900 L16,900 L

Lartesia e pemes:

  • 1.5 meter
  • 1.8 meter
  • 2.1 meter
Pastro
KODI: q-34567 KATEGORIA:

PEME PER KRISHTLINDJE E PLOTE

Sillni atmosferen e festave ne shtepine apo zyren tuaj me kete peme per Krishtlindje te plote me dy lloje gjethesh.

Me pamje kaq realiste ngjan njesoj si nje bredh i vertete i mbuluar nga floket e bores.

E disponueshme ne tre gjatesi: 1.5 meter, 1.8 dhe 2.1 meter.

Peme e Vitit te Ri

Peme e plote e Vitit te Ri e cila do ti japi ambientit te shtepise tuaj pamjen perfekte te festave. Stoliseni bredhin me drita te ndryshme dhe sfera dekorimi per me teper atmosfere.

Me baze qe ofron stabilitet, lehtesisht te montueshme dhe cmontueshme. Ju do mund ta vendosni pemen ne vetem pak caste.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

dekor

Ngjyra

Gjatesia

1.5 meter, 1.8 meter, 2.1 meter

Be the first to review “Peme per Krishtlindje e plote | Christmas Tree”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bredh viti ri jeshile me lule te kuqe

Peme per Krishtlindje e plote | Christmas Tree

9,900 L16,900 L

Shto ne Shporte