Sfera dekoruese ne ngjyre te kuqe

490 L

Ka stok

Seti perbehet me 6 pjese vetem ne ngjyre te kuqe, me diameter rreth 6 cm, me rrip ngjyre te arte per tu varur.

KODI: Q-301125 KATEGORIA:

Set globesh rrethore te kuqe me punime me xixa ne ngjyre floriri.

Shpalos kreativitetin tënd në veshjen e pemës me magji festive duke përzgjedhur dekorimet e veçanta festive ne ngjyra te ngrohta plot fantazi.

Te kuqe me punime ngjyre te arte, bejne dekorin e pemes tuaj me nje teme fantastike klasike te kuqe tradicionale.

Seti perbehet me 6 pjese, me diameter rreth 6 cm, me rrip ngjyre te arte per tu varur.

Materiali i plastike, ben te mundur qe te zgjasin ne kohe dhe te mos thyhen apo ti humbase shkelqimi.

Per festa te paharruara ne Dyqan Taxi | Porosit Online

 

 

Be the first to review “Sfera dekoruese ne ngjyre te kuqe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sfera-kuqe-flori-dyqantaxi

Sfera dekoruese ne ngjyre te kuqe