Fjongo zbukurimi ngjyre floriri set | Per pemen e krishtelindjeve

290 L350 L

Fjongot ne ngjyre te arte per te neutralizuar pamjen festive te pemes suaj.

Vijne ne set, ne pako me 2 cop, ose pak me te vogla ne pako me 3 cop

Pastro
KODI: Q-1130910 KATEGORIA:

Fjongo per te zbukuruar pemen e krishtelindjeve

Pema e krishtelindjeve dhe Vitit te ri pervec se sferave, globeve, dritave, ne fund ka nevoje dhe per 2-3 fjongo dekoruese per te thyer kombinimin e ngjyrave dhe dritave.

Fjongot ne ngjyre te arte per te neutralizuar pamjen festive te pemes suaj.

Ju mund ta mbani gjate ne ambientet tuaja pemen pa ju merzitur, fale kombinimeve te duhura

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi

 

Detaje Produkti

Përmasa N/A
Cop

2 cop, 3 cop

Be the first to review “Fjongo zbukurimi ngjyre floriri set | Per pemen e krishtelindjeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fjongo zbukurimi ngjyre floririi

Fjongo zbukurimi ngjyre floriri set | Per pemen e krishtelindjeve

290 L350 L

Shto ne Shporte