Sfere dekoruese 6 cope ngjyra te ndryshme | Pema Vitit te Ri

490 L990 L (-51%)

Ka stok

Sfera per zbukurimin e pemes se vitit te ri, me 6 ngjyra te ndryshme.

E kuqe, jeshile, blu, lejlja, gold dhe silver.

KODI: Q-11309 KATEGORIA:

Sfera dekoruese prej 6 copesh me diameter 6cm

Sfera per zbukurimin e pemes se vitit te ri, me 6 ngjyra te ndryshme.

E kuqe, jeshile, blu, lejlja, gold dhe silver.

Kombinimi i ngjyrave dhe printime te bardha si debore dhe elemente te tjere, si bredh shtepi etj sjell prane jush edhe me shume atmosferen festive.

Ngjyrat e Dritave | Kombinim me ngjyrat e sferave

Ashtu sic edhe llampat dekoruese perbehen nga keto 6 ngjyra te bukura, bashke me sferat do te jene nje kombinim perfekt, per te qendruar gjate ne memorien tuaj.

Atmosfere Festive ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe online

Be the first to review “Sfere dekoruese 6 cope ngjyra te ndryshme | Pema Vitit te Ri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sfera zbukurimi per vitin e ri ne dyqan taxi pink gold jeshile kuqe blu

Sfere dekoruese 6 cope ngjyra te ndryshme | Pema Vitit te Ri

490 L990 L (-51%)

Shto ne Shporte