Drite dekorative Plasma Light for future

1,490 L

Ka stok

KODI: p-234567 KATEGORIA:

DRITE DEKORATIVE PLASMA LIGHT

Drite dekorative Plasma Light eshte nje produkt i ri i teknologjise se larte i perdorur per dekorimin e brendshem te automjeteve.

Sfera e tij prej xhami do te leshoje shkendija magjike dhe te bukura. Nese e prekni sferen me dore, do te ndjeke drejtimin e gishtit tuaj.

Me funksionin e kontrollit audio, shkendijat e leshuara nga llamba ndryshojne se bashku me ritmin e zerit brenda makines.

Dekor i mrekullueshem per dhomen tuaj te gjumit, dhomen e femijeve, dhomen e ndenjes, zyren ose kudo tjeter. Do te krijoje nje atmosfere super te lezetshme.

Mund te perdoret me porten USB ose te funksionoje me 4 bateri AAA.

Karakteristika:

  • Materiali: xhami, PVC, komponente elektronike
  • Madhesia: gjerësia: rreth 10cm lartësia: rreth 14cm
  • Diametri i sferës: rreth 7,5 cm
  • Modaliteti i furnizimit me energji kabllo USB 5V ose 4 bateri AAA

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Drite

Ngjyra

Be the first to review “Drite dekorative Plasma Light for future”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

plasma light drite dekorative bli online ne dyqan taxi

Drite dekorative Plasma Light for future