Tende krevati per femije me yjesi | Dream Tents

1,990 L

Ka stok

KODI: G-543237 Kategori: ,

TENDE KREVATI PER FEMIJE ME YJESI

Tende krevati per femije qe e kthen shtratin e vogelusheve ne nje bote endrrash magjike.

Do te krijoje nje ambient te kendshem ne dhomen e tyre, duke u dhuruar nje bote plot me yje dhe duke u zhvilluar imagjinaten.

E bere nga materiale te lehta dhe te qendrueshme, per perdorim afatgjate dhe siguri shtese gjate gjumit.

Madhesia e saj eshte e pershtatshme per cdo krevat tek me permasa rreth 220 x 80cm.

E lehte per tu montuar ne sekonda, pa mjete shtese dhe vetem disa sekonda per tu rregulluar ne shtrat.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Tende krevati

Ngjyra

Be the first to review “Tende krevati per femije me yjesi | Dream Tents”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tende krevati per femije blerje online ne dyqan taxi

Tende krevati per femije me yjesi | Dream Tents