Aksesor Dekorativ | Happy birthday

690 L

Ka stok

  • Happy birthday aksesor dekorativ.
  • Material cilesor.
  • Bejeni ditelinden e te afermeve tuaj me te bukur.
KODI: i20100028-aksesor-dekorativ KATEGORIA:

AKDESOR DEKORATIV HAPPY BIRTHDAY

Akdesor dekorativ me te cilin ju mund te krijoni nje ambjent festiv te kendshem dhe mahnites. Beni te lumtur femijet, te afermit, prinderit tuaj duke i krijuar nje ambjet te bukur per ditelindjen e tyre.

Specifikat:
  • Happy birthday aksesor dekorativ.
  • Material cilesor.
  • Bejeni ditelinden e te afermeve tuaj me te bukur.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Aksesor Dekorativ | Happy birthday”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

aksesore dekorativ happy birthday bli online dyqan taxi

Aksesor Dekorativ | Happy birthday