Drita zbukurimi shumengjyreshe per Krishtlindje 50m

2,190 L

Ka stok

KODI: Q-98768 Kategori: , , ,

DRITA ZBUKURIMI SHUMENGJYRESHE PER KRISHTLINDJE

Drita zbukurimi shumengjyreshe me ndricim te larte per Krishtlindje.

Krijon dekorim perfekt per festa te ndryshme; diten e te dashuruarve, Krishtlindjet, dasma, per Vitin e Ri etj.

Gjatesia e shiritit te dritave eshte 50 meter per te mbuluar nje siperfaqe te madhe me ndricim.

Me drita shumengjyreshe, do te duken shume bukur gjate nates. Gjithashtu dritat jane me konsum te ulet energjie cka do te thote se pervec dekorimit te ambientit do te kursejne dhe energjine elektrike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

Be the first to review “Drita zbukurimi shumengjyreshe per Krishtlindje 50m”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drita zbukurimi per festa shitje online ne dyqan taxi

Drita zbukurimi shumengjyreshe per Krishtlindje 50m