Peme Krishtlindjesh e gjelber me debore

1,990 L5,990 L (-33%)

Bredhi vjen ne disa permasa:

  • 1.2 meter
  • 1.5 meter
  • 1.8 meter
  • 2.1 meter
Pastro
KODI: Q-21796 KATEGORIA:

Pema e Vitit te ri | Krishtlindje me debore

Festat kane trokitur, dhe bredhi eshte aty per te krijuar atmosferen e deshiruar.

Bredhi me fije pishe ne dukje si origjinale vjen ne disa lartesi, por dhe teper praktik me mbylljen portative si cader, pa patur nevojen e vendosjes se cdo dege.

Cdo fund sezoni eshte me lehte te mbledhesh bredhin.

Jingle Bells!

Bredhi vjen i pajisur edhe me aksesore zbukurimi , ju mund te blini edhe paketen e Krishtlindjes me te gjithe aksesoret e nevojshem per ta dekoruar sipas deshires.

Dekorimet jane ne pakete sipas ngjyrave te preferuara por dhe kombinimeve ne ambientit tuaj.

Permasat e bredhit:
  • 1.2 meter
  • 1.5 meter
  • 1.8 meter
  • 2.1 meter
Festat po afrohen!

Dyqan Taxi | Qendra juaj Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Përmasa 210 cm
Gjatesia

120cm, 150cm, 180cm, 210cm

Be the first to review “Peme Krishtlindjesh e gjelber me debore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pema vitit te ri me bore

Peme Krishtlindjesh e gjelber me debore

1,990 L5,990 L (-33%)

Shto ne Shporte