Loder per vajza | Ballroom Dancing

1,500 L

Ka stok

  • Dizajn unik dhe i vecante.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Perfekte per t’u perdorur si loder, dekorim dhe dhurata.
  • Bejini te lumtur femijet tuaj dhe te afermit tuaj gjithashtu.
KODI: ballroom-dancing-loder Kategori: , ,

LODER PER VAJZA BALLROOM DANCING

Loder per vajza ballrom dancing. Shtoni nje loder dekoruese kaq te bukur dhe speciale ne dhomen e femijeve tuaj. Ballroom dancing eshte perfekte per dhurata, dekorime dhome etj.

LODER UNIKE PER VAJZA

Lodra ballroom dancing eshte e perfekte pasi pervecse sherben si loder, si dekorim dhe ideale per dhurate ndaj te afermeve tuaj, materiali i saj eshte cilesor dhe rezistent. E perbere prej plastikes cilesore dhe jo toksike. E duhur per femijet tuaj. Cfare e ben akoma edhe me unike dhe te vecante kete loder eshte dizajni i saj. Femijet tuaj me patjeter qe do e pelqejne shume pasi t’ju a dhuroni.

Specifikat:
  • Dizajn unik dhe i vecante.
  • Material cilesor dhe rezistent.
  • Perfekte per t’u perdorur si loder, dekorim dhe dhurata.
  • Bejini te lumtur femijet tuaj dhe te afermit tuaj gjithashtu.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Loder per vajza | Ballroom Dancing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder per vajza dancing ball bli online dyqan taxi

Loder per vajza | Ballroom Dancing