Dekor muri me ndricim LED Better Together

7,500 L

Ka stok

KODI: i-987663 KATEGORIA:

DEKOR MURI LED BETTER TOGETHER

Dekor muri Led i pershtatshem per festa te ndryshme dhe ambiente lokalesh, restorantesh dhe ambiente festive te tjera.

Ka qendrueshmeri te larte, peshe te lehte dhe material transparent qe i ben dritat e neonit akoma me te bukura dhe terheqese.

Bere nga material akriliku transparent dhe drita neoni per ti dhene ndricimin e duhur atmosferes se partyt.

Mund te varet, te vendoset ne mur ose mund ta mbeshtesni ne cdo vend te sheshte.

Karakteristika:

  • Aplikimi: i brendshem, i jashtem
  • Materiali: Neon dhe Akrilik
  • Tensioni: 12 V
  • LED: shirit led

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Drita Led

Ngjyra

,

Be the first to review “Dekor muri me ndricim LED Better Together”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dekor led muri online ne dyqan taxi

Dekor muri me ndricim LED Better Together