Zbardhues dhembesh | Active Bright | Coconut Powder

1,390 L

Ka stok

Të shëndetshëm dhe të sigurt
Nenexhik
Heq njollat ​​e forta
Perfekte për mishrat e ndjeshëm

KODI: 14111907 KATEGORIA: Etiketime: ,

ZBARDHUES DHEMBESH ACTIVE BRIGHT

Zbardhues Dhembesh | Active Bright per Dhembe te Bardhe | Si te zbardhim dhembet ne shtepi |

Active Bright është mënyra e shëndetshme dhe natyrale për të zbardhur shpejt dhembet. Sekreti është qymyr druri i arres se kokosit i aktivizuar që bllokon toksinat dhe kimikatet në miliona pore të vogla. Active Bright është qymyr druri në ngjyrë, por me permbajtje mente për frymë të freskët. Mjaft i sigurt për t’u përdorur çdo ditë, dhe do të shihni rezultatet qe herën e parë që e përdorni.

SI TA ZBARDHIM FYTYREN , E DINI ?

Duke zbardhur me pare dhembet – Dhembe te bardhe tregojne nje fytyre me te celet dhe gjithe drite!

Me këtë sistem natyral ju mund ta mbani gojën tuaj më të pastër pa aditivë si SLS që ka pasta tradicionale e dhëmbëve. Shmangni shirita shtesë ose zbardhues të dhëmbëve me bazë fluori ose peroksidi. Eshtë e natyrshme dhe përdoret në të gjithë botën për të zbardhur në mënyrë të sigurt dhëmbët.

ZBARDHUES DHEMBESH | ACTIVE BRIGHT

ACTIVE BRIGHT ZBARDHUES DHEMBESH SI TE ZBARDHIM

Karakteristika | Si te Zbardhim Dhembet 

Të shëndetshëm dhe të sigurt

Eshtë e shëndetshme, e natyrshme dhe e sigurt për t’u përdorur tek të rriturit mbi moshen 18 vjec.

Nenexhik

Ka një aromë të nenexhikut të shtuar për t’ju dhënë frymë të freskët në të njëjtën mënyrë si pastat e dhëmbëve tradicionalë.

Heq njollat ​​e forta

Zbardhues dhembesh i cili heq të gjitha llojet e njollave përfshirë kafe, çaj, duhan, lëng rrushi, verë, etj.

Perfekte për mishrat e ndjeshëm

Pluhur qymyr organik i aktivizuar do të thotë që ju të merrni përfitimin e toksinës dhe heqjes kimike pa efektet anësore negative të peroksidit. Shumë njerëz që kanë mishrat e dhëmbëve ose dhëmbët të ndjeshëm tashme kane nje zgjidhje natyrale per te shpetuar nga keto shqetesime.

Active Bright per Dhembe te Bardhe !


Blerje online te Sigurta ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “Zbardhues dhembesh | Active Bright | Coconut Powder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

si te zbardhim dhembet active per dhembe te bardhe bright

Zbardhues dhembesh | Active Bright | Coconut Powder

WhatsApp chat