Elektrik me drite Led me karikim dhe blic Zoom Focus | S

900 L

Ka stok

Dizajn kundra ujit
Drita deri ne 2000 lumens (MAX).
Fokus i ndryshueshem
Klip per tu mbajtur si stilolaps
E pershtatshme per kamping, aktivitete gjate nates apo per rastet kur nderpritet energjia.
KODI: elektrik-mini-led-usb-charge KATEGORIA:

ELEKTRIK MINI FLASHLIGHT BLIC

Elektrik i vogel ne nje madhesi mini me drite led e kalibrueshme sipas deshires . Ka opsionin drites normale, blic si dhe nje drite ekstra anash per ta perdorus si ndrucues ne tavoline.

Bateri te integruar qe rikarikohet duke e vendosur ne prize me kabllin usb te perfshire ne paketim . Mund te perdorni karikuesin e nje celulari ose ne tv apo kompiuter.Autofocus flashlight

Material shume cilesor.

Specs

Dizajn kundra ujit
Drita deri ne 2000 lumens (MAX).
Fokus i ndryshueshem
Klip per tu mbajtur si stilolaps
E pershtatshme per kamping, aktivitete gjate nates apo per rastet kur nderpritet energjia.
Kujdes: Te mos drejtohet drejt syve pasi drita eshte shume e forte dhe te hiqet bateria nese nuk perdoret per kohe te gjate.
SK68RC : Bateri e integruar
Material: Aluminum
Modeli i drites: LED
Buton me 3 mode

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Elektrik me drite Led me karikim dhe blic Zoom Focus | S”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Elektrik Mini me led flash dhe blic Dyqan Taxi

Elektrik me drite Led me karikim dhe blic Zoom Focus | S