MAVIC Air II Fly More Combo (EU)

130,000 L

Ka stok

  • Detaje ultra të pastra: Sensori i figurës 1/2-inç, fotografi 48MP dhe video 4K / 60fps
  • Foto, Video dhe Panorama mahnitëse HDR
  • Regjistroni Shots Kinematike automatikisht me Hyperlapse dhe QuickShots
KODI: 6958265100413 KATEGORIA:

MAVIC AIR II FLY MORE COMBO EU

Mavic Air 2 e çon fuqinë dhe transportueshmërinë në nje nivel tjetër, duke ofruar veçori të përparuara me një faktor të formës kompakte.

Funksionet inteligjente të shkrepjes dhe cilësia e shkëlqyeshme e imazheve lejojne filmimin e kryeveprave ajrore. Fluturimi më i sigurt dhe smart ju lejon të ngritni lojën tuaj ndërsa shijoni plotësisht procesin krijues.

SPECIFIKAT:
  • Detaje ultra të pastra: Sensori i figurës 1/2-inç, fotografi 48MP dhe video 4K / 60fps
  • Foto, Video dhe Panorama mahnitëse HDR.
  • Regjistroni Shots Kinematike automatikisht me Hyperlapse dhe QuickShots.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “MAVIC Air II Fly More Combo (EU)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MAVIC Air II Fly More Combo (EU)