DJI RONIN-S Essential Kit

61,900 L

Ka stok

Procesor i përparuar 32-bit ARM
DJI specializoi motorët gimbal me kodues
Tre cilësime profili, përfshirë parametrat SmoothTrack dhe levë

KODI: 0190021329461 Kategori: ,

DJI RONIN-S ESSENTIAL KIT

Paketa Ronin-S Essentials përfshin gimbalin Ronin-S me disa pajisje kryesore.

Duke u larguar nga rrota e fokusit dhe disa pajisje të tjera që vijnë me paketën standarde Ronin-S, Paketa Essentials siguron kursime të konsiderueshme ndërsa ju jep gjithçka që ju nevojitet për të filluar të shkrepni menjëherë.

DJI Ronin-S është më shumë sesa thjesht një version i miniaturizuar i stabilizuesve më të mëdhenj gimbal të Ronin.

Ai përfaqëson një ekosistem të shkallëzuar për integrimin e DSLR dhe kamerave pa pasqyrë në rrjedhat e punës të shkallës profesionale.

Faktori i formës me një dorë të Ronin-S i jep vetes ngarkesa më të lehta të kamerës deri në 8ib.

SPECIFIKA

Procesor i përparuar 32-bit ARM
DJI specializoi motorët gimbal me kodues
Mbështetje për marrësit 2.4 / 5.8 GHz
Mbështetje për marrësin D-Bus
Mbështetje për GPS të zgjatur
Rrotullim i vazhdueshëm 360 ° përmes unazës së rrëshqitjes
Tre cilësime profili, përfshirë parametrat SmoothTrack dhe levë
Mbështetje për funksionimin e levës virtuale
Mbështetje për kalimin e kohës, pistën dhe panoramën
Mbështetja e modalitetit sportiv
Mbështetni rrotullimin 360 °
Funksioni i regjistrimit të shpejtë

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “DJI RONIN-S Essential Kit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

DJI RONIN-S Essential Kit