VT-888 | Vrases Elektrik me drita LED | Bli Online

490 L

Ka stok

  • Vihet ne funksionon me energji elektrike.
  • Ideuar me drita Led per te terhequr mushkonjat edhe per ndricim.
  • Perdoret kudo, ne shtepi, restorante, hotele etj.
  • Nuk permban toksina te demshme.
  • Ngjyra Blu.

VRASES ELEKTRIKE PER INSEKTET

Vrases mushkonjash VT-888 | BLI ONLINE | DYQAN TAXI

Vrasesi i insekteve prodhon arome shume te forte e cila i terheq mushkonjat ne llambe edhe i vret nga tensioni i larte.

Paisja qe vret mushkonjat eshte shume miqësore me mjedisin. Ajo nuk permban pesticide të dëmshme per shendetin e njerezve apo kafsheve shtepiake.

VRASESE PER MUSHKONJAT | VT-888

mosquito killer night lamp 4 led white vrasese mushkonjash bli online dyqan taxiProdukti ka nje permase te vogël dhe kjo e bene te pershtatshem për t’u përdorur në shtëpinë tuaj, restorant, hotel etj. Mini vrasesi i insekteve vret në mënyrë efektive mushkonjat, mizat e zeza dhe insektet e tjera fluturuese.

Pastrimi i mushkonjave nga ky produkt, behet duke u siguruar me pare që paisja mos te jete e lidhur me energji elektrike e me pas hapni kapakun per te pastruar mushkonjat me ane te nje furce te vogel.

Vrasesi i insekteve eshte i perbere nga materiale plastike, pa toksina duke e bere kete produkt akoma me te sigurt ne perdorim.

Permban drite LED qe te terheqe me teper mushkonjat, pasi keto te fundit terhiqen teper nga drita dhe shkojne atje ku ajo ndodhet.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “VT-888 | Vrases Elektrik me drita LED | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mosquito killer night lamp 4 led white vrasese mushkonjash bli online dyqan taxi

VT-888 | Vrases Elektrik me drita LED | Bli Online