Vrases elektrik per mushkonjat | Electric Mosquito Killer

1,900 L

Ka stok

  • Materiali: ABS i cilesise se larte me rrjetë prej alumini.
  • E pershtashme per t’u perdorur ne shtepi, kampinge, restorante, hotele etj.
  • Madhesia e vraseses : Rreth 505x220mm
  • Madhesia e rrjetes : Rreth 80x75mm
  • Tensioni: 3000V
  • Fuqia: 5V
KODI: 208024 KATEGORIA:

VRASESI ELEKTRIK PER MUSHKONJAT

Ky vrases eshte ideal nese deshironi t’i largoni mushkonjat apo insektet nga ambineti juaj dhe ta beni ate te shendetshem edhe te paster. Ju nuk keni pse te shqetesoheni me per mushkonjat apo insektet sidomos tani qe vera erdhi edhe ato jane me aktive.

VRASESJA ELEKTRIKE – MOSQUITO KILLER

Vrasesja i vret mushkonat ne menyre tejet efektive, si edhe eshte shume  e sigurt per njerezit dhe kafshet shtepiake.

Ajo eshte e perbere nga dritat Led te cilat i terheqin me shume mushkonjat apo insektet dhe kjo e bene me te lehte vrasjen e tyre prej saj. Paisja vepron me energji elektrike dhe karikohet nepermjet nje porte USB me paisjet e tjera. Duke qene se punon me rryme elektrike ajo eshte me shume efketive dhe me e shpejte. Mirepo nuk keni pse te shqetesoheni per konsumin e energjise elektrike sepse harxhon shume pak. Produkti eshte i perbere nga indikatore te cilet tregojne momentin kur ajo karikohet.

Ajo perbehet prej materialit te aluminit ne rrjete dhe plastikes ABS ne teresi. Kjo perberje e bene me te sigurt, efektive dhe te qendrueshme.

E Lehte për t’u mbajtur ne dore dhe ka nje dhe perdorim te thjeshte.

E pershtatshme per t’u perdorur ne shtepi, kampinge, hotele dhe restorante, etj.

SPECIFIKM

Materiali: ABS i cilesise se larte me rrjetë prej alumini.vrasese mushkonjash elektrike produkt bli online dyqan taxi

Ngjyre : Roze e lehte

Madhesia e vraseses : Rreth 505x220mm

Madhesia e rrjetes : Rreth 80x75mm

Tensioni: 3000V

Fuqia: 5V

Punon me bateri e cila mund te rikarikohet.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

vrasese per mushkonjat

Ngjyra

Be the first to review “Vrases elektrik per mushkonjat | Electric Mosquito Killer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

vrasese mushkonjash elektrike produkt bli online dyqan taxi

Vrases elektrik per mushkonjat | Electric Mosquito Killer