Doreza per pastrimin e qimeve te kafshes | Pet Gloves

1,200 L

Ka stok

  • Jane te perbera prej materialit te silikonit shume kualitativ.
  • Pershtaten me cdo lloj qime te kafsheve tuaja te preferuara.
  • Perbehen nga dhembeza qe nuk lejojne rreshqitjen e qimeve.
  • Nuk krijojne irritime per lekuren e kafshes.
  • Ideale per pastrimin e zonave delikate te kafshet tuaja.
KODI: ECC-20620-007 Kategori: , , ,

DOREZE PER PASTRIMIN E QIMEVE TE KAFSHEVE

DOREZE PASTRIMI PER KAFSHET SHTEPIAKE – PET GLOVES

Dorezat e pastrimit te qimeve te kafsheve shtepiake imitojne doren tone duke marre formen e tyre.

Ato jane te perbera prej materialit shume cilesore te silikonit, i cili njihet per ofrimin e butesise se tij dhe rezistencen e gjate ndaj konsumit. Duke marre formen e dores tone edhe me perberjen e silikonit keto doreza jane shume perfekte per garantimin e nje masazhi te bute dhe relaksues per kafshen tone.

DOREZA FLEKSIBEL PET GLOVES

Doreza fleksibel Pet Gloves, e cila perbehet nga dhembeza te vogla qe nuk lejojne rreshqitjen e saj dhe bejne te mundur të pastroni papastërtitë dhe qimet e teperta nga macet dhe qentë.

Ajo eshte e perkryer per te gjitha llojet e qimeve dhe per gjatesine e tyre duke i pastruar ato shume shpejte, butesisht edhe ne menyre efektive ku rezultatet do te duken menjehere.

Menyra se si keto doreza e kryejne pastrimin eshte se floket e cdo kafshe shtepiake ngjiten ne doreze duke e bere me te lehte pastrimin.

Kjo pajisje pastrimi nuk e demton lekuren e kafshes suaj dhe as nuk i krojon asaj asnje irritim pasi perbehet nga material silikoni i bute i cili nuk ka permbatje toksike.

Dizajni ne formen e dores, me pese gishta, bene te mundur qe ju te pastroni edhe zona delikate qe jane shume te veshtira per t’u pastruar sic jane bishti dhe fytyra.

Doreza eshte e pajisur edhe me nje rrip te rregullueshem i cili eshte ideaur per nje pershtatje sa me te mire me doren tuaj ne momentin qe ju e vishni.

SPECIFIKAT 

Jane te perbera prej materialit te silikonit shume cilesore.doreza pastrimi per kafshet produkt online dyqan taxi

Ofrojne butesi dhe masazh per kafshen.

Jane te dizejnuara ne formen e dores se njeriut.

Pershtaten me cdo lloj qime te kafsheve tuaja te preferuara.

Perbehen nga dhembeza qe nuk lejojne rreshiqtjen e qimeve.

Nuk krijojne irritime per lekuren e kafshes.

Ideale per pastrimin e zonave delikate te kafshet tuaja.

Shume rezistente ndaj konsumit.

Ngjyre e kuqe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Doreze

Ngjyra

Be the first to review “Doreza per pastrimin e qimeve te kafshes | Pet Gloves”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreza pastrimi per kafshet produkt online dyqan taxi

Doreza per pastrimin e qimeve te kafshes | Pet Gloves