Doreze silikoni per pastrimin e qimeve ne kafshe | True Touch

1,290 L1,500 L (-14%)

Ka stok

Karakteristikat:

  1. Kafshe shtepiake te lumtura ,  do ta duan prekjen e duhur te duarve tuaja me doreze
  2. Imiton prekjen e dores tuaj me masazhe
  3. Qimet qendrojne në doreze , e cila lehteson pastrimin dhe hedhjen e qimeve, pas qethjes te kafshes tuaj
  4. Shtepia juaj mbetet e paster
  5. I shkelqyer per te gjitha madhesite dhe racat e kafsheve shtepiake me çdo lloj gjatesie te qimeve

 

KODI: 15336720336-1 Kategori: , Etiketime: , , ,

Doreze silikoni per pastrimin e qimeve ne kafshe | True Touch

Doreze silikoni per pastrimin e qimeve ne kafshe | True Touch | Kafshe shtepiake – Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi
True Touch brush

FURCE PER QEN | FURCA PER ELIMINIMIN E PASTRIMIN E QIMEVE TE QENIT TUAJ

Nje doreze silikoni qe heq qimet e teperta nga kafshet !

Doreze silikoni per pastrim te qimeve te kafsheve Grooming glove bli online porosit dyqantaxi

Doreza magjike me gome silikoni per masazhe dhe per heqjen e qimeve te teperta nga kafshet shtepiake . Qimet ngjiten ne dorezen e gomes qe pastaj hiqen lehtesisht . Majat e Dorezes se silikonit zevendesojne me sukses furçat metalike . Dizajni me pese unaza ju lejon te kapni vendet qe jane veshtire per t’u arritur . Me doreze per pastrimin e kafsheve  ju nuk do te shqetesoheni me teper per qimet e teperta te kafsheve tuaja .

Karakteristikat:

  1. Kafshe shtepiake te lumtura ,  do ta duan prekjen e duhur te duarve tuaja me doreze
  2. Imiton prekjen e dores tuaj me masazhe
  3. Qimet qendrojne në doreze , e cila lehteson pastrimin dhe hedhjen e qimeve, pas qethjes te kafshes tuaj
  4. Shtepia juaj mbetet e paster
  5. I shkelqyer per te gjitha madhesite dhe racat e kafsheve shtepiake me çdo lloj gjatesie te qimeve

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Doreze

Be the first to review “Doreze silikoni per pastrimin e qimeve ne kafshe | True Touch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

doreze silikoni per patrimin e qimve ne kafshe shtepiake true touch dyqan taxi online porosi

Doreze silikoni per pastrimin e qimeve ne kafshe | True Touch

1,290 L1,500 L (-14%)

Shto ne Shporte