Peshqir Orion, 100% pambuk, Jeshile 70×140 – Bli Online

1,290 L

Ka stok

160626-1

KODI: 3838716546287 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Orion

Peshqir Orion-i cilesise se larte

  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizanj modern ne ngjyre e gjelbert.
  • Dimensione: 70 x 140 cm.
  • Kodi: VP0376.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Orion, 100% pambuk, Jeshile 70×140 – Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Orion, 100% pambuk, Jeshile 70x140 - Bli Online