Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W

7,900 L

Ka stok

Me teknologji te integruar me 4 shtresa pluhuri, te cilat filtrojne bakteriet.
Specifika 
Fuqia: 2600W
Kapaciteti i enes: 2500ml
Tensioni: 220V 50Hz
KODI: L-fshese-me-vakum-jinke-2600w Kategori: , ,

Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W

Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W

Fshese kompakte me korent, e pajisur me rrota dhe shirita supesh per ta bere me te lehte perdorimin e saj. Me teknologji te integruar me 4 shtresa pluhuri, te cilat filtrojne bakteriet. Nuk shkakton ajer te ndotur gjate perdorimit keshtu ju do te keni nje ajer te paster ne shtepi.
Specifika 
Fuqia: 2600W
Kapaciteti i enes: 2500ml

Tensioni: 220V 50Hz


Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fshese me Korrent

Be the first to review “Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W

Fshese me vakum Jinke | Vacuum Cleaner 2600W