Sfungjer Pastrimi Kvikk 12,5×10

100 L

Ka stok

19258

KODI: 3830069720826 Kategori: , ETIKETIMI:

Sfungjer pastrimi Kvikk.

Sfungjer pastrimi Kvikk

  • Përmasa 12,5×10 cm.
  • E përbërë nga 2 anë, njëra anë e butë për të larë, dhe ana tjetër me rrjetë për të fërkuar.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pajisje Pastrimi

Be the first to review “Sfungjer Pastrimi Kvikk 12,5×10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sfungjer Pastrimi Kvikk 12,5x10