Peshqir Orion, 50×100, pambuk Natyral

590 L

Ka stok

157784-1

KODI: 3838716517355 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Orion

Peshqir Orion me pambuk natyral

  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizajn modern.
  • Dimensione: 50 x 100 cm.
  • Kodi: VP0373.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Orion, 50×100, pambuk Natyral”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Orion, 50x100, pambuk Natyral