Zorre uji rezistente – Durable Water Hose – 22.5 metra

2,800 L

Ka stok

Zorre spirale me nje pistolete rezistente ndaj presioneve te medha eshte gjithcka qe ju duhet per pastrimin, vaditjen dhe shume funksione te tjera ne ambjentet tuaja.
KODI: 6854351521127 Kategori: , ,

Zorre uji – Durable Water Hose – 22.5 metra

Zorre uji rezistente – Durable Water Hose – 22.5 metra

Zorre spirale me nje pistolete rezistente ndaj presioneve te medha eshte gjithcka qe ju duhet per pastrimin, vaditjen dhe shume funksione te tjera ne ambjentet tuaja. E ndertuar me materiale te qendrueshme.
Pastrimi i kopshtit tuaj nuk do te jete asnjehere tjeter me i lehte se kaq.

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Zorre Uji

Be the first to review “Zorre uji rezistente – Durable Water Hose – 22.5 metra”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Zorre uji rezistente - Durable Water Hose - 22.5 metra

Zorre uji rezistente - Durable Water Hose - 22.5 metra