Perde Moderne per Deren | Sallon | Dhoma gjumi

890 L1,290 L (-31%)

Ka stok

Ngjyre e zezë

Madhësia:191 x 965 cm

Fibra sintetike, e lehtë për tu pastruar. Një qasje eko-miqësore për të mbajtur pa problem ambjentet e shtëpisë tuaj.

KODI: 740275008072 KATEGORIA:

PERDE MAGNETIKE | MAGIC MESH

Perde Moderne per Deren per Shtepi | Per Sallon, kuzhine, dhoma gjumi

Perde e cila hapet dhe më pas mbyllet vetvetiu pas jush, duke ju lejuar të ecni me lehtësi edhe kur duart tuaja janë plot. Magic Mesh mund të përdoret si një zëvendësim për një derë të ekranit të fiksuar dhe përshtatet dyer të përparme, të pasme, të brendshme ose të jashtme te shtepise suaj.

Madhesi standarte.

Magnet te fuqishem së bashku me rrjetën me detyra të rënda janë tipare unike të perdes sone magnetike. Vula e mesme ne kete Perde per Sallon është e veshur në mënyrë strategjike me 18 magnet që mbajnë vulën dhe mbylljen më të mirë, por hapen lehtësisht.

perde per dyer per sallon kuzhine dhome gjumi magic meshMagic Mesh | Perde Moderne Magnetike

MAGIC MESH është pa kornizë, i qëndrueshëm, i ndashëm dhe ruan lehtësisht ambjentin e brendshem nga sezoni jashtë.

Perde per Shtepi e lehte per t’u instaluar dhe nuk kerkon mjete te tjera. Përfshinë të gjitha ato që ju nevojiten për të instaluar. Magic Mesh tani ka një instalim të një paneli, thjesht zhvishem mbështetësin ngjitës nga shiritat dhe shiritat e lidhjes dhe zbatohet në kornizën e derës.

Perde Moderne e qëndrueshme i mban insektet e bezdisshëm, mushkonjat, mizat jashte ambjentit tuaj!
E shkëlqyeshme për kafshët shtëpiake, u lejon atyre të hyjnë brenda dhe jashtë me lehtësi!

Specifika

Ngjyre e zezë
Madhësia: 191 x 965 cm
Fibra sintetike, e lehtë për tu pastruar. Një qasje eko-miqësore për të mbajtur pa problem ambjentet e shtëpisë tuaj.

 


Blerje online ne Shqiperi ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Perde

Be the first to review “Perde Moderne per Deren | Sallon | Dhoma gjumi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

perde moderne anti mushkonje per salllon dhome gjumi kuzhine

Perde Moderne per Deren | Sallon | Dhoma gjumi

890 L1,290 L (-31%)

Shto ne Shporte