Peshqir Viva, 30×50, pambuk natyral

240 L

Ka stok

136984-1

KODI: 3838716257015 Kategori: , ETIKETIMI:

Peshqir Viva

  • Kodi: VP0359.
  • Bere nga 100% pambuk natyral.
  • Pëlhurë e qëndrueshme dhe e dendur për thithjen e shkëlqyeshme.
  • Dizajn modern.
  • Dimensione: 30 x 50 cm.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Peshqir

Be the first to review “Peshqir Viva, 30×50, pambuk natyral”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Peshqir Viva, 30x50, pambuk natyral